flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Помічники суддів розпочали фахову підготовку в Національній школі суддів України

08 квітня 2019, 09:52

    В період з 8 по 12 квітня 2019 року в місті Києві Національна школа суддів України проводить підготовку помічники суддів окружних та апеляційних адміністративних судів Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

     Від Житомирського окружного адміністративного суду  участь у підготовці беруть  Тетяна Войтенка та Альона Карплюк.

    Розпочалась підготовка інтерактивною лекцією з презентацією Power Point щодо застосування адміністративними судами Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду. Під час занять учасники розглянуть загальні положення Конвенції, проаналізують діяльність Європейського суду на усіх стадіях судового розгляду до прийняття рішень судом та контролю за їх виконанням, опрацюють правові позиції Європейського суду на прикладі рішень, що набули статусу остаточних у конкретних справах.

     Також слухачі дізнаються про основи правового письма та процесуального документування, нові стандарти судово-процесуального документування, особливості та зміни в офіційно-діловому мовному стилі, про концепції побудови Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, функціонування основних її модулів, особливості роботи з підсистемою електронного суду та принципів роботи з електронною справою.

    Помічники суддів матимуть можливість  ознайомитись з  практикою розгляду спорів, пов’язаних із забезпеченням реалізації громадянами права голосу на виборах та референдумах, обговорити особливості розгляду виборчих справ в апеляційному порядку, опрацювати судову практику в митних  та податкових справах з урахуванням правових позицій Верховного Суду.

    Також слухачі розглянуть окремі аспекти розгляду спорів щодо проходження, прийняття та звільнення з публічної служби, питання корупційних проявів в діяльності помічників суддів при здійсненні ними професійних обов’язків у рамках патронатної служби.

                                                    

    По закінченню навчання учасники отримають  відповідні Сертифікати  Національної  школи суддів України.

За повідомленням прес-служби суду