flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суддя Житомирського ОАС Дмитро Гурін в рамках спеціальної підготовки продовжує навчати майбутніх суддів

11 квітня 2019, 16:31

 9-10 квітня 2019 року для слухачів спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді  в м. Києві проведено тренінги щодо розгляд спорів, пов’язаних із проходженням публічної  служби та розгляду справ, пов’язаних зі статусом  біженця чи особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, та з  приводу видворення іноземців та осіб без громадянства.

  Засвоїти  особливості  розгляду вказаних категорій справ  допомагав майбутнім суддям викладач-тренер - суддя Житомирського ОАС  Дмитро Гурін, який спільно із кандидатами на посади суддів в ході тренінгу обговорив ряд  важливих та проблемних питань.

   Відповідно до програми тренінгу майбутні судді виконували численні практичні завдання, вирішували ситуативні задачі в малих групах, а також проводилось експрес–опитування за допомогою електронної системи клікерів.

  За результатами проведення тренінгу майбутні судді отримали знання, суддівські навички, необхідні для розгляду справ щодо розгляду спорів, пов’язаних із проходженням публічної  служби та справ, пов’язаних зі статусом  біженця чи особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, та з  приводу видворення іноземців та осіб без громадянства.

    Згідно програми спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді тренінги з аналогічних  питань будуть проведені суддею  15 та 16 квітня 2019 року для інших груп  майбутніх суддів.

 

За повідомленням прес-служби суду